מתכננים לטייל בשביל ישראל? רגע! איפה תעשו כביסה?

אפשר לומר בגאווה, שמדינת ישראל, על אף שטחה הקטן, התברכה במתווים גאוגרפים יוצאים מגדר הרגיל. החל מהר החרמון המושלג, דרך יערות ירוקים מרהיבים, רצועת חוף ארוכה ועד מדבר יהודה המהפנט. למרות שאזרחים רבים ותיירים מכל העולם, ביניהם צעירים, קבוצות מאורגנות ומשפחות עם ילדים נוהגים לגלות ולבקר כל פיסה אפשרית במדינה, ישנם מטיילים שיקחו את הזיקה לחופש ונופים צעד קדימה, ויצאו למסע חוצה מדינה, הנקרא שביל ישראל.

השביל שמתחיל בדן ומסתיים באילת ואורכו כ- 1,030 קילומטרים, דורש הכנות מקדימות. מרבית ההכנות סובבות סביב הציוד האישי של המטיילים והתאמתו למסע ממושך בשטחיה הפתוחים של ישראל, בפעילות פיזית אינטנסיבית ובשמירה על נוחות והנאה לאורך כל המסע. 

בטיול ארוך ומאומץ כמו חציית המדינה בדרכי שביל ישראל, בגדי היום יום, המגבת, המצעים ואף שק השינה שלנו מתמלאים בחיידקים. אבק, חול, זיעה ולכלוך שמופרש מהגוף, מלבד היותם לא נעימים לנו ולסביבה, יכולים להזיק בריאותית, במיוחד לאוכלוסיות הרגישות כמו תינוקות, קשישים ואלרגניים, עקב הצטברויות של קרדית האבק, עובש וחיידקים שונים.

המטייל המנוסה כבר יודע שכביסה יעילה כמעט ואינה זמינה ברוב הטיולים הממושכים, ובעיה זו מוכרת בקרב ציבור המטיילים. לשמחת הציבור, הפתרון לבעיה הזו כבר כאן כי אצלנו ב Armour Wash פותח תוסף כביסה אנטיבקטריאלי מיוחד! כזה שמעניק הגנה לבגדים ובדים שונים לתקופה ארוכה.

תתפלאו לדעת כמה זה פשוט! 

המארז שלנו מורכב משני בקבוקונים שהשימוש בהם הוא קל ואפקטיבי:
הבקבוקון הראשון - בעל חומר חזק המבוסס על טכנולוגיית ננו אפקט, המסוגל לחדור אל שכבות הבד ולשטוף את כל מולקולות החיידקים הקיימים באותו הרגע בכביסה. את תכולת בקבוקון זה נכניס כשהכביסה רטובה.
הבקבוקון השני - מוסיף שכבת הגנה כנגד חיידקים שיצמדו לאותה הכביסה בעתיד, וכאמור – למטיילים רבים וספורטאים, חיידקים ולכלוך בקרבת הציוד האישי זו צרה שכיחה במיוחד. בבקבוקון זה נשתמש כ- 5 דקות אחרי השימוש בבקבוקון הראשון.

הטיפול האנטיבקטריאלי מבטיח שהבד לא יספוג שום חומר חיצוני או חיידקי למשך 30 הכביסות הבאות, או לחילופין לפרק זמן של 6 חודשים, תקופה ארוכה לפחות בחצי ממשך הזמן הממוצע לחצייתו המלאה של שביל ישראל. לאחר הטיפול ניתן ללבוש, לישון, לטייל ולהתאמן בבגדים ללא חשש מחיידקים או ריחות רעים. התוסף של Armour Wash אינו מוגבל לסוג הבד או החומר, ובנוסף לציוד הטיולים, יהווה גם פתרון למגוון הבדים: שטיחים, וילונות, אריגים, מסיכות בד, בדים סינטטיים וכביסה לבנה.


פריצת דרך בהיגיינה אישית

מלבד הגנה על ציוד הטיולים, תוסף הכביסה יחטא ויעניק הגנה עבור ספורטאים שבגדיהם נספגים בזיעה על בסיס יומי, ועל כך מספרת לנו הספורטאית האמריקנית ג'סיקה מור, "כאצנית מקצועית, בגדי הריצה שלי מאד חשובים לי, ולפעמים, אפילו אחרי הכביסה שלהם אני עדיין מריחה ריח רע" טוענת ג'סיקה, "אחרי שחקרתי את הנושא הבנתי כי הריח הרע נוצר מחיידקים שהבד צובר עם הזמן, וכביסה רגילה פשוט לא עוזרת מספיק. גיליתי את המוצרים של Armour Wash, ומאז הבגדים רעננים מתמיד והריחות הרעים פשוט נעלמו". 

תוסף הכביסה האנטיבקטריאלי שלנו מתאים גם כמתנה, מכירים מישהו שמתכנן לצאת לטיול ארוך ולהנות מנופיה המדהימים של מדינתנו היפה, ועל הדרך לא לוותר על נוחות ובריאות? ל- Armour Wash מוצרי כביסה נוספים המיועדים לצרכים שונים ובעלי ניחוחות מגוונים, כדוגמת מרכך כביסה אנטי-ויראלי, או ג'ל כביסה איכותי. מומלץ לשלב את התוספים שלנו באותה המכונה לתוצאה מושלמת.

סל הכביסה שלי