מהפכה בכביסה הביתית: בגדים ללא בקטריות וחיידקים

הבגדים ומוצרי הטקסטיל יוצאים ממכונת הכביסה שלכם כשהם מדיפים ניחוחות נהדרים? אל תיתנו לניחוחות הללו להטעות אתכם. הכביסה שלכם רוויה בבקטריות ווירוסים שעלולים לסכן את בריאותכם. ARMOUR WASH שמה סוף לחגיגה עם סדרת תכשירים אנטי-בקטריאליים ואנטי-ויראליים ייחודית לשימוש ביתי, המספקת לכם ולילדיכם כביסה נקייה, רכה וריחנית, עם מעטפת הגנה אישית ומתמשכת - עד הכביסה הבאה.

בגדים נקיים מבקטריות ווירוסים? מהיום גם אתם יכולים! 

מגפת הקורונה שעדיין מלווה אותנו, הזכירה לכולנו שהבקטריות והנגיפים עימם התרגלנו לחיות בשלום, עלולים לסכן את בריאותנו ואת בריאות ילדינו - בעיקר כשמדובר בפריטים הצמודים אלינו לאורך כל היום: הבגדים שאנו לובשים. אם בעבר רובנו הסתפקו באבקה או בג'ל כביסה ובמרכך כביסה, היום, יותר ויותר נשים, גברים ובעלי משפחות מבינים שאין זה מספיק. בקטריות ונגיפים שמקורם בתאי עור מתים, בזיעה ובחשיפה לתנאים סביבתיים ולרסס טיפתי של אנשים הנמצאים בקרבתנו זוכים לסביבת גידול נוחה בין סיבי הבד ומכיוון שהם עמידים בתכשירי הכביסה הסטנדרטיים, הדרך שלהם לעורנו ולגופנו קצרה מתמיד. מהיום, ARMOUR WASH- חברה מובילה בפיתוח וייצור תכשירי כביסה למניעת זיהומים שמקורם במיקרו-אורגניזמים - בקטריות ווירוסים (כולל (Covid-19 בבתי חולים, מלונות ומפעלים, משנה את כללי הכביסה ומשיקה לראשונה סדרת מוצרים פורצת דרך, המיועדת לשימוש ביתי.

להגן על הקטנטנים מנגיפים

ילדים קטנים אוהבים לשחק עם חברים, על הרצפה, בארגז החול ובגינה, נוגעים במשטחים שונים, נחשפים לרסס טיפתי ולשפע נגיפים ובקטריות הנמצאים במרחב הציבורי. עם ARMOUR WASH תגנו על בריאותם ותיהנו מראש שקט. סדרת ARMOUR WASH לשימוש ביתי כוללת ג'ל ומרכך כביסה עם חומרים פרו-אקטיביים ותוסף כביסה ללא חומרי בישום וריכוך, אותו תוכלו להוסיף אותם לאבקה, לג'ל ולמרכך הכביסה בהם אתם משתמשים כיום. בזמן הכביסה, החומרים הפעילים של ARMOUR WASH חודרים לסיבי הבד ויוצרים שכבת הגנה שעוטפת את הילדים בכל מקום בו הם נמצאים. אבל זו רק ההתחלה, כי ההגנה שלARMOUR WASH כל כך אפקטיבית, שהיא מונעת התפתחות של בקטריות ווירוסים בבגדי הילדים, עד הכביסה הבאה!

הנשק הסודי של החיילים

יש לכם לוחמים בבית? בפעם הבאה שהם מגיעים לחמשוש, הפתיעו אותם עם נשק סודי שיאפשר להם ליהנות מבגדים נקיים ובטוחים, ממגבות וממצעים בטוחים לשימוש, רכים למגע וללא ניחוחות לא נעימים, עד החופשה הבאה. החומרים הפעילים של ARMOUR WASH חודרים לסיבי המדים בזמן הכביסה, משמידים מיידית כל וירוס ובקטריה וממשיכים להגן על החייל שלכם ממיקרו-אורגניזמים מזיקים, בבסיס ובמהלך הפעילות המבצעית לאורך זמן.

לספורטאים - מנצחת את החיידקים

אם אתם עוסקים בפעילות גופנית, אתם בוודאי מכירים את ריחות הזיעה שנטמעים בבגדי הספורט, מהם קשה להיפטר. ריחות אלו נובעים ממיקרו-אורגניזמים המצויים בזיעה, נספגים בבגדים ויוצרים את הריח הלא נעים. לכן, במועדוני ספורט מובילים בארץ ובעולם משתמשים בתכשירי הכביסה של ARMOUR WASH שמעכבים את צמיחת מושבות החיידקים והבקטריות בבגדים המיוזעים של הספורטאים. כבסו את בגדי הספורט שלכם עםARMOUR WASH ותיהנו משכבת הגנה מתמשכת שתהפוך כל פריט לבוש לרענן, ריחני, אנטי-בקטריאלי ואנטי-ויראלי.

הסוף לאלרגיות, לגירודים ולעיטושים.

סובלים מאלרגיות? אתם לא לבד. פריחה מעוררת אלרגיות שנמצאת בכל פינת רחוב, יחד עם מזג האוויר הישראלי והאבק הרב הנישא באוויר, הופך כל אלרגיה למטרד אמיתי. אחד מגורמי האלרגיה הנפוצים ביותר היא קרדית אבק הבית. יצור מיקרוסקופי זעיר שחי בין סיבי הבגד והפרשותיו הם מהגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בקרב צעירים ומבוגרים. וכאן ARMOUR WASH נכנסת לכביסה. כבסו את הבגדים, המצעים, המגבות והלבנים בסדרת תכשיריARMOUR WASH ותיהנו מהקלה מיידית בתסמיני האלרגיה שלכם.

עכשיו יותר מתמיד, כולנו נלחמים בבקטריות ובווירוסים

התפרצות הקורונה חידדה את מודעות הציבור לנוכחותם של המיקרואורגניזמים - הבקטריות והווירוסים במרחב האישי והציבורי - ולא במקרה. מחקרים שנערכו בחו"ל וביניהם מחקר של אוניברסיטת DMU בבריטניה, מצאו שנגיפי Covid-19 מסוגלים לשרוד על בגדים במשך 72 שעות. לכן, אם בריאותכם ובריאות ילדיכם חשובה לכם, התקדמו לסדרת תכשירי הכביסה של ARMOUR WASH ותיהנו מכביסה נקייה, ריחנית ונעימה למגע, המספקת לכם מעטפת הגנה צמודה 24/7 עד הכביסה הבאה!

רוצים ליהנות מבגדים נקיים מבקטריות ווירוסים?

הזמינו ARMOUR WASH עכשיו!
סל הכביסה שלי